Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandóan kimásznak a végbelem...

Állandóan kimásznak a végbelemen a férgek! Gondolom petét raknak ilyenkor.3 napja szedem a Vermox-ot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 21:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
max 1-1,5cm hosszú és kb 1mm vastag.
2015. dec. 19. 12:59
 12/15 A kérdező kommentje:
Most van hat napja hogy bevettem az elsőt. ÉS még mindig viszket a végbélnyílásom. De élőt még mindig nem látok a székletemben egy darabot se! Akkor most mi van? Megdöglöttek már vagy még mindig férges vagyok?
2015. dec. 20. 13:02
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A fokhagymát üzenem én is, szerintem minél többet! Nagyon utálják, szerintem meg fogsz gyógyulni. Kérlek, írd le, hogy milyen gyorsan szabadultál meg tőle!

Bukkszentkereszti füvesember is ad tanácsot! Nézd meg a honlapját gyorgyteahirlevel.hu - szokott válaszolni is. Komoly betegségeket gyógyított meg, nagy tapasztalata van! Gyógyulást!

2015. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Lehet hogy már megszabadultam mert nem látok egye se, csak néha viszket a végbelem, és abból gyanakszom hogy mégse. De lehet hogy csak a sok szappanozástól kiszáradt és azért. Mert ha még vígan mozognának akkor látnom kéne a székletben őket nem?
2015. dec. 20. 18:26
 15/15 anonim válasza:
Kislányom lett férges (cérnagiliszta fertőzés), több éjszakát is átszenvedett, mire kiderült. Éjszaka arra kelt, hogy viszeket, csíp neki odalent, amit volt, hogy megoldott a fürdés, volt, hogy nem. Több nap után vettem csak észre, hogy mi a baj. Vermoxot írtak fel neki, de az is több nap volt mire hatott.Éjszaka mindig kimásztak a férgek, amik feljutottak a hüvelye környékére is, amitől viszketett, csípett, fájt, kicsit be is gyulladt neki az a rész. Mikor már sokadik éjjel sokadszorra keltünk, kínomban kitaláltam, hogy ragasszuk le a végbélnyílását éjszakára, és bevált! Első éjszaka hirtelenjében csak szigszalagot találtam, aminek lekerekítettem az éleit, másnap már vékony rugalmas kineziotape-t használtunk, az könnyebben lejön és kényelmesebb is. Minket megmentett ez a módszer, mert ezek a dögök végre nem tudtak kijönni, és tudott végre aludni. Lelkileg is könnyebb volt utána már így átvészelni neki míg meggyógyul.
dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!