Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kezdődő hasmenéssel mernél...

Kezdődő hasmenéssel mernél otthonról elmenni fél napra, hogy intézd a dolgod?

Figyelt kérdés

Férjem hetek óta benne van egy hasmenéses fertőzésben. 2 wc-nk van, mindig is ő a földszintit használta, mi meg a föntit. Pisilni persze eljárt a föntibe is, ha fönt volt épp, mikor pisilnie kell. Mondtam is neki, hogy amíg beteg maradjon is ez így. Azt is mondtam neki, hogy azonkívűl, hogy én kitakarítom, neki minden egyes alkalommal fertőtlenítenie kell maga után, mert visszafertőzheti magát is akár és addig, míg benne van, másokat is megfertőzhet. A minap nem ment le, idefent intézte. Azt hittem, lefertőtlenítette maga után és nem is kérdeztem rá, csak most derült ki, hogy csak az ülőkét törölgette le...én meg elkaptam lehet. Már 2x voltam és természetesen lefertőtlenítettem alaposan. Van még egy 5 évesünk meg egy egy évesünk. Nagyon remélem, hogy a gyyerekek nem kapják el. Ma intéznem kéne a dolgomat, egy csekket beváltani, elmenni a postára meg egy - két helyre még. Kábé a délelőt elmenne vele. Vinnem kéne ugye magammal a picit, busszal is kéne közlekednem kétszer 20 percet kábé.

Így elmernél indulni?


2016. jan. 4. 05:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mennék 2 gyerekkel és busszal kétszer 20 percet, elég rizikós, szerintem ma diétázz, vegyél be széntablettát és csak holnap menj dolgokat intézni, ha már jobban vagy.

Amúgy nemcsak a WC-t kell fertőtleníteni, hanem minden tárgyat amit közösen használtok, pl távirányító, kilincsek, villanykapcsolók, WC elzáró, stb., ezek is közvetíthetik a vírust és és persze az alapos kézmosás mielőbb bármit megfogtok.

2016. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is inkább úgy döntöttem, hogy nem megyek sehova, csak elvittem a nagyot oviba, aztán hazajöttünk a kicsivel. A páromat bíztam meg a legfontosabb intéznivalóval. Majd munka után el tudja intézni. A többi meg sajnos marad holnapra. De holnap van egy találkozóm, úgyhogy nagyon remélem, hogy holnapra jobban leszek. Azóta 1x voltam, meg most megint úgy érzem, hogy lehet kéne mennem.
2016. jan. 4. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!