Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A forró fürdö akkor hatásos...

A forró fürdö akkor hatásos felfázásra, hólyaghurutra vagy sem?

Figyelt kérdés

Már vagy 5 napja küszködök a sürü vizelési ingerrel, és vizeletvesztéssel, vizeletteszt meg csak csütörtökön lessz, így elkezdtem keresgélni neten gyógymódokat, van aki azt irja hogy neki hatásos, van aki meg nemajánlja.

Én kipróbáltam, csak rosszabb lett. Nálam a felfázás tünetei közül csak ez a kettö van jelen, semmi fájdalom. Tanácsok? Köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 5. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A meleg vérbőséget okoz, általában rontja a gyulladásos tüneteket, fájdalmat. Gyulladásban párakötés céljából használják, ha gyorsítani akarják, hogy "beolvadjon" egy tályog pl. bőrben.

Bármennyire is kellemetlen, a bő folyadék, gyakori fehérnemű váltás vagy betét segít. Házi orvos tud felírni antibiotikumot.

2016. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál, aki azt mondta, hogy nemszivesen adna addig antibiotikumot, amég nemvégzünk el egy vizelettesztet. Köszönöm szépen a válaszod! :)
2016. jan. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!