Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! 3 csepp szemcsepp ért a...

SOS! 3 csepp szemcsepp ért a nyelvemhez. Lehet ennek valami következménye?

Figyelt kérdés
Már elég sokat köpdöstem. Hámytatni még nem hánytattam magam. Másfél órája történt. Mi a teendő?

2016. jan. 5. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi bajod nem lesz, esetleg rossz az íze. Szembe cseppentve is nyálkahártyához ér ugyanúgy mint a szádban.
2016. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te jó Isten!
2016. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem is. Utánaolvastam a neten és valahol írt olyat, hogy valaki szemcseppel mérgezett meg valakit. Ettől eléggé beparáztam. Köszönöm szépen a bíztató választ.
2016. jan. 5. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen, az összes vény nélkül kapható gyógyszer úgy van kitalálva hogy ilyen esetekben se tudj kárt tenni magadban. Ha lett volna bármi bajod az ennyi idő alatt rég kijött volna, ezt túlélted, gratulálok :D
2016. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tetrizolin - hidroklorid-ot tartalmaz

Ennek is utánanéztem és nem írtak róla szívderítő dolgokat. Minden esetre nem nyeltem le, csak a nyelvem érintlezett vele.

Remélem hogy az aggályaim alaptalanok

2016. jan. 5. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lehet nyugalom
2016. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!