Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Húgyuti fertőzés? 1hete kb...

Húgyuti fertőzés? 1hete kb felfáztam, nem csípett a pisim. (szedtem tőzegáfonya kapszulát) Volt rózsaszínes folyásom. (gondolom hormon zavar miatt, m 2. hónapja szedek fog. Gátlót és köztes vérzés lehetett! ) Na de a lényeg lent:

Figyelt kérdés
Pár napja szeretkeztünk a párommal,vagyis csak próbálkoztunk mert kellemetlen kissé égő érzést éreztünk.Másnap viszketett a szeméremajkam,a páromnak piros halvány pöttyös lett a makkja.Kentük Canestennel de neki rosszabb!Alig bírja hátra húzni a bőrt és ég nagyon akkor is ha pisil!(Még a nyálam is marta.)Nekem nincs tünetem!Mi lehet a baj??Csak hétfőre kaptam időpontot nőgyógyászhoz!Persze említem neki a panaszokat,de a párommal mit kezd a doki?
2016. jan. 30. 21:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!