Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lágy, kis mennyiségü széklet,...

Lágy, kis mennyiségü széklet, hasfájás, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Fél 10-kor rámjött egy erős hasi görcs, has zuborgás, elmentem wc-re és volt egy kis lágy székletem. Viszont iszonyúan bűzös volt. Azóta semmi, viszont fáj a hasam és nincs étvágyam. Vírus lenne? Számítsak arra hogy hányni fogok?

2016. febr. 7. 01:01
 1/4 gnoomage ***** válasza:
Lehet elrontottad a gyomrod, ha nincs más csak ez én erre tippelek.
2016. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettem ma egy kis lencse levest 2 körül, esetleg attól?
2016. febr. 7. 01:23
 3/4 gnoomage ***** válasza:

Azt max te tudod mitől szokott gyomorrontásod lenni :D még az orvosod se nagy eséllyel... Ez sajnos ilyen, ki kell tapasztalni mit bír a gyomrod milyen mennyiségben és mit nem :D


Ha nem múlik el max pár nap alatt, akkor menj dokihoz legfeljebb és ad valamit rá, meg persze akkor is ha más is előjön, nem csak a hasfájás és kissebb hasmenés...

2016. febr. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás és vírus is lehet, diétázz pár napig és igyál sok folyadákot.
2016. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!