Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan szoktassam rá anyumat,...

Hogyan szoktassam rá anyumat, hogy mikor hazaér mosson kezet?

Figyelt kérdés
Nem egy rendetlen, koszos nő, sőt... minden nap felmos itthon, soha nincs por, a függöny ránca, ha nem úgy áll, ahogy neki tetszik, már kiveri a hisztit. Egy valamit azonban nem tesz meg: mikor hazaér, nem mos kezet. Ez főleg azért nagyon rossz, mert munkaba, munkából tömegközlekedéssel jár (busz és vonat), ahol rengeteg kórokozó van ugyebár... Én rosszul vagyok ettől. Van enyhe tisztaságmániám nekem, ez igaz, de szerintem ez nem normális dolog, hiszen utánna itthon átragad mindenre, ami vonaton, buszon a kezére... Már ezerszer szóltam érte, de a kérésem süket fülekre talál... Mit tehetnék? :( L22
2016. febr. 9. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Talán egy kicsit te vagy az, aki átesett a ló túlsó oldalára,nemde ?
2016. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha az elmúlt 22 évet túlélted így, az elköltözésedig hátralévő 1-2 évet már ki fogod.
2016. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
... húzni. Bocsánat, elküldtem túl hamar. :)
2016. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem esek át a ló túloldalára. Akkor esnék át, ha megfogná otthon a villanykapcsolót és utána várnám a kézmosást... Még az is más lenne, ha nem tömegközlekedne.

Lehet, hogy kihúzom a hátralévő pár évet, de ő is elkaphat akármit, amit ugyanúgy nem szeretnék.

2016. febr. 9. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Várd ennivalóval, evés előtt csak kezet fog mosni.
2016. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!