Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Autóimun-pajzsmirigy betegnek...

Autóimun-pajzsmirigy betegnek nem jó a vitamin, de a C vitamin fogyasztása (citrom) sem ajánlott?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? Én az voltam tavaly és tavalyelőtt (túlműködő), és kifejezetten ajánlották pl. a szelént. Mellé szedtem A és C vitamint.
2016. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem jó. A szelént minden pajzsmirigy betegnek ajánlják, a C-vitamin ellen semmi nem szól (még az is szedheti a tiszta por formát aki minden más összetevőre allergiás) hisz természetes úton is bekerül a szervezetbe (nem csak citrommal, paprika és stb is c-vitamin tartalmú!) szüksége is van rá, nincs ilyen hogy nem jó!


Egyetlen dolgot tilos: a jód!


Én is pma-s vagyok, szelén, D-vitamin, C-vitamin, cink ami megy nálam doki ajánlására.

2016. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!