Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyorsan valaszt kernek!...

Gyorsan valaszt kernek! Algopiryn tulerzekenysegre utalhat nyak es tarko viszketese, nyelv pici duzzanata?

Figyelt kérdés
Foghuzasom volt. A sebem begyulladt. Azota algopirynt szedtem es nem volt a gyogyszerrel gondom. De ma picit feldagadt a seb mellett a nyelvem es faj. Ez lehet a seb gyulladastol?? Meg ma mar azt is eszrevettem h viszket a tarkom meg a nyakam meg a vallam kornyeke. Imadkozom h csak mellekhatas legyen, panikbeteg vagyok es mar halalfelelmem van! Valakivel elofordult hasonlo.? Ugy olvastam hogy tobbszori problemamentes szedes utan is kijohet az erzekenyseg. Holnap tudok csak orvoshoz menni :(
2016. febr. 17. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem az algpyrintől van. Igyál egy kis calciumot (ha más nincs otthon akkor egy kis tejet). El fog múlni, nyugi.
2016. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az algopyrin betegtajekoztatojaban benne van hogy borkiutes viszketes lehet a mellekhatasa.
2016. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be többet, mert ez allergiás reakció. Nekem is kiütést okozott.
2016. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiutesem nincsem, csak viszketek nyak meg tarkontajekon. Tehnap ota nem vettem be amugy viszketni meg ma mezkedtem el. Remelem a nyelv meg a fogseb miatt van. Nem tudom melyik valaszadonak higyjek akkorm bar picit megnyugodtam.
2016. febr. 17. 20:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasert, neha szorakozik a billentyuzet.
2016. febr. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!