Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Mit tegyek ha nagyon...

SOS! Mit tegyek ha nagyon beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg vagyok, megy a hasam, faj a fogam ( ez be is van dagadva). Nagyon be vagyok pánikolva, mert egy het melva megyünk Amerikába. Mivan ha nem gyógyulok meg??? Kérlek segítsetek,nagyon izgulok, mit tegyek ezzel a két tünettel, hogy elmúljon? NAGYON FONTOS! Piszkáló, kötöszködő, egyéb ilyen válaszoktól kíméljetek, köszönom!

2016. febr. 28. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2016. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fogorvos és diéta, sok folyadék.
2016. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyél étcsokit. aztán egyél főtthúst reszelt gyömbérrel. nem a legfinomabb a gyömbér, de őrületesen feltúrbózza a szervezetet. simán helyre jössz addig. a fogadra meg öblögess napi 3-4 alkalommal lila listerin-nel. nagyon jó rá. még ha szedsz be mellé gyógyszert úgyis jó.
2016. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy gyulladásos fog annyi mindenre kihatással van...Irány a fogorvos..előtte ne egyél semmit, esetleg igyál egy pohár joghurtot. Nehogy ott a fúrás közben jöjjön rád a dolog...
2016. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abban ne higgy, hogy addig otthon helyre tudod tenni magadnak, csak rosszabb lesz vagy pont utazás közben fog megint kiújulni és az hihetetlenül kellemetlen lesz. Holnap reggel irány a fogorvos, vagy még ma a fogorvosi ügyelet. Fájni nem fog amit csinálnak, mert elérzéstelenítik, a szurin kívül semmit nem fogsz érezni, azt is csak egy kicsit, nem veszélyes.
2016. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig is próbáld jegelni, de ne közvetlenül az arcodra tedd a jeget, hanem tedd bele egy zacskóba és csavard be valami vékonyabb ruhába, mondjuk egy pólóba, úgy tedd az arcodhoz nehogy túlságosan hideg legyen. Hideg vizet is vehetsz a szádba, azzal is tudod hűteni a gyulladást ideig–óráig. Vegyél be fájdalomcsillapítót is. És irány a fogorvos, amilyen gyorsan csak lehet! :-)
2016. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig minden kedves segítőnek! Ugy tudom hogy a 36- os fog (ami nekem faj) kapcsolatban van a belekkel, ha kihuzatnam mennyire segitene a dolgon?? Tudnátok íni, hogy mennyire faj a foghúzás, stb. a foghúzásról? Köszi
2016. febr. 28. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapsz érzéstelenítőt, tehát nem vészes :)Az érzéstelenítő (én még fúrásnál is néha kérem) egyáltalán nem fáj, báris nekem nem szokott..Annyi, hogy húzáskor érezni fogsz azért valamit, de nem fog fájni. Nekem volt egy fogam amivel mindig gond volt, és annyira jó volt megszabadulni tőle..megkönnyebbülést éreztem rögtön. Ám ha tényleg húzni kell, akkor menny minél előbb, mert pár napig érzékeny lesz az a rész..picit fájni fog a seb...
2016. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok-sok segítséget, és azt még megjegyezném hogy nem volt meg olyan kerdesem amire csak rendes valasz erkezett😒👍🏼😀😷
2016. febr. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!