Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sosem betegszem meg? Ez hogy...

Sosem betegszem meg? Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban minden évben volt egyszer-kétszer egy egyhetes betegségem, ami igazából elég kellemes volt, hasmenés, láz és nem mehettem suliba. Amióta gimnáziumba járok (5 éve) egyszer sem volt ilyen, pedig néha jól esne ha kimaradhatnék egy hétig suliból. Félreértés ne essék, nem akarok beteg lenni meg lógni csak furcsa hogy hirtelen megszűntek ezek a problémák..

2016. febr. 29. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem a legtöbb embernél így van. Amikor először bekerülsz óvodába, iskolába, a szervezeted még nem tud olyan jól védekezni, ezért elkapsz mindent, aztán az immunrendszered megerősödik.
2016. febr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyerekkent en is többször voltam beteg. Most 30 vagyok, tavaly ilyenkor voltam par napig beteg, de azelött az idejet sem tudom, talan gimiben, de azota biztos nem. Max neha meg vagyok kicsit fazva, es 3 napig fujom az orrom. Apukam ugyanilyen, sosem volt még tappenzen.
2016. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!