Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lipómát (zsirdaganat) el...

Lipómát (zsirdaganat) el lehet-e műtét nélkül múlasztani, gyógyítani? Mi az oka ezek növekedésének? Minden tapasztalat érdekel! Köszönöm.

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem lipomatozisom van, tehát nagyon sok lipomám van deréktájékon, mellkason a bordáim között, karomba. Évek óta küzdők bele, párat ki is vettek, de mind nem lehet, mert tele lennék heggel. Évek óta olvasok, kutatok mit is lehetne tenni, műtét, lehúzás nélkül.

kb. két hónapja kezdtem el az alábbi terápiát és szép lassan csökken a lipomáim mérete, bár ez a bordáimnál fáj, mert ott elnyomtak pár ideget és ahogy csökken a méretük az idegen a nyomás, nő a vérkeringés a területen elég fájdalmas a dolog, de van ahol eltűnt már a lipoma és a fájdalom is megszűnt. Próbáltam egy költséghatékony, megfizethető terápiát összeállítani.

1, L-karnitin

Sokat olvastam róla, de okos testépítők némelyike azt írta, mondta csak a zsír szállításában van szerepe a lebontásában nincs. Aztán olvastam egy tanulmányt, hogy külföldön lipomás papagájok gyógyításában jó eredményt értek el.

2, Zöld kávé

3, ricinusolaj


Én az alábbiakat teszem:

-nem eszem vörös húsokat, cukrot, fehér lisztből készült dolgokat

-tejtermékek egy darabig kizárva max. zsírszegény tej, tejföl, de pl. sajtok, vajkrémek stb. kizárt

-reggel és este beveszek egy db L-karnitint és egy Bio TechUSA Green Coffee kapszulát

-az étkezésem 70%-a zöldség, 20%-a fehér hús, 10% abonett vagy puffasztott rizstábla, esetleg valami teljes kiőrlésű vagy rozsos dolog.

-naponta legalább egyszer ricinusolajjal kenem a lipomáimat


Nekem ez bevált, költséghatékony és működő dolog, veszélyei nincsenek bárki kipróbálhatja, kezdeti hatán 30-45 nap múlva érzékelhető.

2016. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a segítséget!!!
2018. jan. 28. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!