Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnapos hasmenés mitől van...

Másnapos hasmenés mitől van ez velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A hosszú hétvégén sikerült 3 napot aktívan végig innom. Utolsó napon vörösboroztam meg sajnos este ittam rá hubit is sörrel igaz nemsokat. Másnapbreggel szokásos másnaposság ez volt tegnap csak ezután jött olyan még ami nemvolt. Elkelett mennem nagy wc re. Ügye hasmenés nálam ez előfordul másnaposan. Utánna jött a meglepi még jópárszor mentem wc re és nem elég hogy hasmenés de teljesen átlátszó és nyálkás volt. Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem lesz bajom és rendbe jövök. Tegnap éjjel alig aludtam fél óránként keltem fel inni meg wc-re. Hasam fáj enni csak falatokat tudok és a belemben brutális görcsök vannak. Ma ettem már egy tányér nokedlit. Székletem is volt ma már rendes igaz már megint nem az.. Kérlek valaki nyugtasson meg. Hajlamos vagyok bemesélni dolgokat magamnak ilyet többet nem csinálok hogy ráiszok másnapra.. Akivel volt hasonló jelezzen.. :/ félek 23/F

2016. márc. 16. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Iszol 3 napig, mégis mit vársz a szervezetedtől?

Nemcsak az antibiotikum pusztítja el a bélbolyhokat, a nagy mennyiségű alkohol is.

2016. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kelett volna, de már nemtudom visszacsinálni többet ilyet nem lesz.. És tud regenerálódni helyrejövök??
2016. márc. 16. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kis probiotikum tud javítani a helyzeten, vagy kaukázusi kefir.
2016. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd holnap veszek valahol ha megérem!
2016. márc. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!