Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hónaljban nyirokcsomó duzzanat...

Hónaljban nyirokcsomó duzzanat. Rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem egy csomót a bal hónaljamban, nem fáj, nem túl nagy, ha megnyomom "odébbugrik". Nem túl messze tőle van egy kis pattanás, az fáj. Mielőtt észrevettem pont egy nappal volt begyulladva 2 fogam között az ínyem, 2 hete voltam náthás, lehet ezektől?

Semmi más tünetem nem volt, nem fogytam, étvágyam is volt, nem vagyok lázas sem. Mondjuk ma már kevesebb, de valószínűleg a sok idegeskedéstől.

Holnap lehet elmegyek dokihoz, de nagyon félek mit mond. :S

Nagyon félek, 16 éves fiú vagyok, hihetetlenül ráparáztam.



2016. márc. 28. 23:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért küld vérvételre, mert az mutatja a gyulladást, a ráknak pedig más a laborképe.

Amúgy nekem is néha megnagyobbodnak a mirigyeim, tapinthatóbbak, de normális. Nátha után mindig hetekig nagyobbak, lassan mennek vissza.

2016. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A vérvétel nem muatott ki semmit, ma vittem el neki, azt mondta, hogy nincs semmi gond, de azért figyeljem.
2016. márc. 31. 20:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, azt szokták tanácsolni. Én az anyajegyeimmel vagyok így. Figyeljem őket és ha úgy látom, hogy nem jó irányba változik a dolog, akkor nézessem meg őket. :)
2016. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!