Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Házilag eltávolitott talpi...

Házilag eltávolitott talpi szemölcs. Vége van?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy szemölcs a talpamon. Használtam ecetbe áztatott citromhéjat, duofilmet, vérehulló fecskefüvet. A lényeg, hogy kb. 1 hét után 3-4 nagy (sztem) a gyökerét szedtem ki. Alatta még mindig más a böröm. Természetesen tovább ecsetelem és leragasztom. Ami fontos, már nem fáj annyira, rá tudok állni. Szerintetek, jól kiszedtem?

2016. ápr. 12. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ecetek közül az almaecetet írják mindenhol az interneten szemölcs kezelésére. Én úgynevezett lógó szemölcsöket sikerrel és véglegesen eltávolítottam vele például a nyakról. De akkor volt hatékony ha a javasolt eljárásnak megfelelően kis sérülést ejtettem a szemölcsön hogy az almaecet beszivároghasson a szemölcs sejtjei közé. Ha már gyökerét is kiszedted, ahogy írod, akkor még a biztonság kedvéért tégy rá almaecetben áztatott zsebkendőt napi 20-30 percre. Vagy talpról lévén szó, könnyen lehet áztatni almaecetes tálban is. És örülök a sikerednek, meg annak hogy te is magad megoldottad természetes módszerekkel.

Mert épp most olvastam egyik kérdésben hogy ő sebészeti módszerekkel távolíttatta el, hát tudod mit inkább maradok a bevált természetes módszernél, amiket te is alkalmaztál.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertoz..

2016. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!