Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcs eltüntetése hogyan?

Szemölcs eltüntetése hogyan?

Figyelt kérdés
dokihoz nem megyek mert ott vandál módszerekel dolgoznak,fagyasztás m,eg kaparás..vérehulló fecskefű-graphephuit cseppet is próbáltam már külön-külön.de nekem egyiksem segitett,pedig olyat is csináltam hogy a ketőt egybe öntöttem ugyananyi adagot hátha erősebb lessz a hatás,de semmi..még a teafa olajat mondják. esetleg ha a 3-mat összekeverném?
2016. ápr. 9. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem használ. Csak a Wartner fagyasztó használ.
2016. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arról is hallotam már hideget meleget..
2016. ápr. 9. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta szemolcs?
2016. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyakamról és mellmagasságban az oldalamról sikerrel távolítottam el úgynevezett lógó szemölcsöket almaecettel. Kis sérülést ejtettem a szemölcsön, ahogy az eljárást írják az interneten. Majd almaecetes zsebkendőt szorítottam rá 20-30 percre, hogy beivódjon a szemölcs sejtjei közé. Nagyszerűen szelektív módon leszárította a szemölcsöt, míg az egészséges sejteket békén hagyta. Az eljárást két nap ismételtem meg. Soha nem fogok más módszerhez nyúlni ha valahol újra szemölcsöm lenne. Esetleg az általad is említett szintén természetes módszert kíváncsiságból kipróbálnám, a vérehullató fecskefüvet. De előtte informálódnák róla az internetről hogyan kell szakszerűen használni.
2016. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az hülyeség hogy a verehullo fecskefu nem használ. Csak csak akkor használ ha bele tud menni a szemolcsbe
2018. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!