Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Sziasztok! Tegnap történt...

SOS! Sziasztok! Tegnap történt, hogy leégtem a napon, és mára nagyon fáj illetve duzzadt egy két éves tetoválásom a combomon. Ez mitől lehet? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Még soha életemben nem égtem le, így nem tudom mi a teendő. A combomon lévő tetoválást két éve csináltattam, szalonban. Nem volt vele soha semmi probléma, egészen máig. Mára ugyanis foltokban (nem az egész minta) duzzadt és annyira fáj, hogy hozzá sem tudok érni. Mitől lehet ez? Valaki járt már így? Mivel nincs TB-m nem rohannék azonnal orvoshoz, de aggódom, ezért ha szükséges mindenképp elmegyek. Viszont először érdekelnének a Ti véleményetek is! Légyszi segítsetek.
2016. ápr. 17. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a festékanyag ami a bőrödben van felforrósodott es égette az adott területet.

Eszedbe nem jutott borogatni hűteni?

2016. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andi80018 ***** válasza:
Panthenol hab nagyon jó égésre, kellett volna nyomatni, borogatni a felületet.
2016. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!