Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A pálinka megöli a baktériumok...

A pálinka megöli a baktériumokat és vírusokat, azaz ha betegen beleittam az üvegbe, abból ihat még más is?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, mehet a buli!
2016. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ten Cash kapitánya válasza:

A pálinka alkalmatlan a fertőtlenítésre. A gyógyszertári alkohol legalább 70%-os, de az sem pusztít el minden kórokozót.


Másrészt a szád nem csak ott ért az üveghez, ahol utána alkoholban fürödtek volna a kórokozók. Sőt, inkább csak kívül, az üveg szájának külső részén, ahova alig jut alkohol, vagy semennyi se.


Nagy butaság betegen beleinni üvegbe úgy, hogy utána más is iszik belőle.

2017. szept. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs rosszul fogalmaztam, szóval én beleiszok az üvegbe betegen, de másnak pohárba töltök belőle, így gondoltam
2017. szept. 20. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!