Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Hónapok óta tart.

Mi lehet ez? Hónapok óta tart.

Figyelt kérdés

Üdv!

Hónapok óta néha rámjön a viszketés a hátsó fertájam bejáratánál, hol nagyon, hol csak éppenhogy érzem. Van, hogy arra ébredek, vakarom, aztán azt látom és érzem, hogy kicsit véres lesz kívül a bőr, gondolom mert sebesre vakartam :(

Ha valaki tudna hasznos válaszokat adni, azt megköszönném, elég kellemetlen érzés és dolog ez..

A másik meg az ágyékhajlatomnál van. Olyan, mintha kiszáradna a bőr, aztán egyszercsak elkezd viszketni. Borotváltam párszor az intim szőrzetet, lehet akkor kaptam el valamit? Mert olvastam róla, hogy ilyenkor könnyen megeshet. Bár ez is tart már pár hónapja, el kellett volna már múlnia. Próbáltam már a körömvirágkrémet, Betadine-t, hidratálót, hintőport, volt, hogy hozzá sem értem, csak mostam, de semmi...

A a kórházba bekerülni kb. 3 hónap...

Segítség és köszönöm!



2016. jún. 20. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Canestennel próbáltad már?

Nyári időben nálam is előfordul hasonló dolog, de eddig mindig úrrá tudtam lenni felette ezzel a krémmel.

2016. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 H.Patrik20 ***** válasza:

Bakterialis vagy gombasfertozes lehet. Egyet tudok ajanlani , amit ismerek es hazi megoldas. Olvass utana: Teafa olaj.

Ha bele csopogtetsz a furdovizedbe talan segit. Nem veszithetsz semmit. Nem is olyan draga. sok mindenre jo. Tenyleg olvass utana a neten

2016. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, ezek, amiket leírtam, eddig beváltak, azért használtam őket. Nem is próbáltam mást használni, hátha nem úgy reagál rá a bőröm, ahogy kéne :/
2016. jún. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!