Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos szemölcsöm a fagyasztá...

Vírusos szemölcsöm a fagyasztás után befeketedett, ez normális?

Figyelt kérdés
Többször kell mennem fagyasztatni, ez volt az első alkalom és felhólyagosodott (ezt az orvos is mondta, hogy így lesz), viszont teljesen fekete is és fáj.
2016. júl. 9. 17:36
 1/1 anonim válasza:

Én kis szemölcsöt távolítottam el többet gyógynövényes gyógyhatású készítménnyel. Nekem is befeketedett, utána lepergettem vagy lepergett magától. Azután picit pirosas volt a helye, de másnapra semmi nyoma nem volt, azóta sincs semmi bajom.

Szerintem hasonló hatást vált ki nálad is a kezelés, csak gondolom a mérettel egyenesen arányosan nő az idő, míg eltűnik,a fájdalom mértéke. Ha a doki azt mondja, akkor nem lesz probléma.

2016. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!