Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcsöt valaki már letudta...

Szemölcsöt valaki már letudta kuzdeni almaecettel?

Figyelt kérdés

a homlokomon vannak apro kicsi,pattanasnak latszodo lapos szemolcsok.

Mar volt regen hidrogennel par alkalommal egetve, de nyomot hagyott sokaig es visszajottek.


Ha ecettel aztatot vattat raktam rá estere, harmadik napra nagyon sima lett a homlokom, ... majd par napra ra ha este hasznaltam alvas kozben az ecetet,elkezdett sebesedni ott ahol voltak a szemolcsok ,majd 10 nap mulva a sebek meggyogyultak es sima lett a borom. De megint ugy ereztem,lattam hogy jonnek vissza egy ket helyen. Megint elkezdtem hasznalni, most par nap utan abban a fazisban vagyok,hogy tegnap este mar egette a boromet az almaecet. Most nem tudom ,hogy folytassam e - hogy jo hogy egeti,vagy pihentessem egy napig - ne hogy "megégjen" a borom, es par nap mulva folytassam.


Ha van olyan akinek mar sikerult kiirtani a szemolcsot almaecettel leirhatna,hogy erot adjon hogy sikerulhet.


2016. júl. 14. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt szemölcsöm.


És nem tudom, hogy igaz-e, de egy ismerősöm állítja, hogy volt több szemölcse is, mutatta is, hogy a kezein, és egyszerű duct-tape-pek ragasztotta le, és alatta elmúlt vagy fölszívódott, de eltűnt.


Akár igaz, akár nem, én megpróbálnám. Ki tudja.

2016. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
iylenrol en is hallottam, mivel hogy nem kap levegot es leszarad,eltunik,meghal tole
2016. aug. 11. 21:19
 3/3 A kérdező kommentje:
*csak nekem nincs duck tape-még :S :( csak a sima szikszallag az a gumis ami nem nagyon eros...de ha majd beszerzek ha az az amerikai ezust kell
2016. aug. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!