Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aloe Vera gél kisgyermeknek...

Aloe Vera gél kisgyermeknek immunerősítésre?

Figyelt kérdés

6,5 éves kislányom az elmúlt két hónapban szó szerint minden 2. héten mandulagyulladás kapta el, most szintén..... antibiotikum antibiotikum hátán.

Vettem aloe vera gélt és firt spray-t hátha segít Neki.... azt mondták adhatom Neki attól, hogy szedi az antibiotikumot.

A kérdésem az lenne hogy az adagolás hogyan legyen? fél dl-ír egy napra gondolom a fele elég egy gyereknek....

Valakinek van róla tapasztalata?

Köszi a segítséget!


2016. júl. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki méhpempőt/méhpempős is, ha nem érzékeny a mézre, ez az egyik legjobb immunerősítő. Napi 1 mokkáskanál elég a méhpempős mézből.
2016. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is adta anyukam ilyen idos koromban, sokat voltam beteg. Nem tudom mulyen alkatu a lanyod, en kis sulyu voltam minsig, ezert egy evokanallal adott anyu minden reggel.
2016. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy a first spray kulsoleg valo sebekre, bor problemakra?
2016. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A lányom is igen vékonyka....

A first-öt elvileg külsőleg kell használni tudom, de lehet pl: a torkába is fújni (legalább is én magamnak is használom ha sebes vagy afták vannak a számban)

tehát akkor egy evőkanállal kellene adni egy 19,2kg-os kislánynak?

2016. júl. 19. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Abból, hogy itt teszed fel ezeket a kérdéseidet, arra tippelek, hogy olyan valakitől vetted ezeket a termékeket, aki nagyon olcsón, de minden garancia és tanácsadás nélkül árulja őket. A First gyártója kifejezetten tiltja, hogy a termékei ilyen "csupaszon" kerüljenek továbbértékesítésre. Az így árult termékek mögött mindig valami svindli van.


Sokan ráfaragnak azzal, hogy megveszik valamelyik ilyen ügyeskedőtől pl. a First-öt (az még a jobb eset, amikor tényleg First van a flakonban) és utána jönnek rá, hogy fogalmuk sincs, mire és hogyan lehet jól használni, mire vigyázzanak a tárolásánál és így tovább.


Közvetlenül a gyártótól véve többe kerülhetnek a termékek, de többet is kapsz a pénzedért. Pl.:

- szakértői segítséget a neked való termékek kiválasztásához, hogy csak azt vedd meg, ami tényleg meg tudja adni neked azt, amit vársz;

- visszavásárlási garanciát;

- cseregaranciát;

- házhoz szállítást akár plusz költség nélkül;

- személyre és konkrét élethelyzetre szabott segítséget a termékek megfelelő és gazdaságos használatához, hogy elérd a kívánt eredményt;

- törzsvásárlói kedvezményeket;

- konzultációs lehetőséget a cég orvos tanácsadóival.


Nálunk ez az utóbbi már többször életmentőnek bizonyult.


Amúgy a First külsőleg használandó - ami orvosi értelemben azt jelenti: bőrre illetve nyálkahártyára. Ha közvetlenül a cégtől veszed a termékeket, a cég egyik üzleti partnere személyesen felelős azért, hogy az összes ilyesmit elmagyarázza, megtanítsa neked, válaszoljon (vagy az orvosok által választ találjon) minden, az itt feltettekhez hasonló kérdésedre. Anyagilag érdekeltté teszi őt a cég abban, hogy te maximálisan elégedett legyél a megvett termékekkel és a melléjük kapott szolgáltatásokkal.


Amennyiben a cégtől vetted a termékeket saját tagsági kártyával, fordulj a kérdéseiddel ahhoz, aki segített neked kártyához jutni! (A kártyán az ő neve is rajta van a tiéd alatt.) Ha nem közvetlenül a cégtől vetted a termékeket, találj valakit, aki össze tud kapcsolni téged a céggel! Ez utóbbiban privátban szívesen segítek neked, ha kéred.

2016. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!