Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Surgos! 39.1 fokos volt a...

Surgos! 39.1 fokos volt a lazam lazcsillapito utan 5 oraval . Letusoltam hideg vizzel. Meg nentudom h mennyi a lazam most de elemenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 18:11
 1/4 A kérdező kommentje:
13 fiu vagyok
2016. aug. 9. 18:12
 2/4 anonim válasza:
Egyedül látod el magad? Van akit megkérdezned otthon? Szerintem menj el.
2016. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen 40.7es lázam volt, először kaptam lázcsillapítót aztán jéghideg vízzel zuhanyoztattak ami kezdte levinni a lázam. Anyu kihívta az orvost,kaptam szurit aztán lement a lázam. Ez nem is kérdéses! Menj el orvoshoz minél hamarabb! Hidegvizes borogatás jól jöhet. :)
2016. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itthon van apukám, anyukám dolgozik. Most hivtan anyukamat es mkndta h 4 orankent be lehet venni es bevettem. Meglátjuk milesz.
2016. aug. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!