Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Canesten kombi kúp tapasztalatok?

Canesten kombi kúp tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Miert nem oldodott fel a kup? A doki azt mondta este tegyem fel es utana ne maszkaljak. 9 oran keresztul nem keltem fel es nem is jott ki semmi, felnyultam es egy kis darabot ereztem, tobbszor voltam wcn is, furodtem is, nem jott

Es delutan olyan 5 korul az egesz (?) kijott

Akkor nem is ert semmit?

Eleg sok volt mennyisegre es ilyen megolvadt kremszeruseg, ez nem folyas, biztos hogy a kup

Mit csinaljak? Nem viszketek azota, kremet is hasznalom


2016. aug. 16. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, nyilván a kúp maradékai. Ami tudott, felszívódott, a többi ürül, ne nyugtalankodj miatta. Főleg ha a jelek szerint hatott is. Kezeld magad tovább, ahogy elő van írva és kész.
2016. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Így szokott kijönni. Nem oldódik fel és nem szívódik fel belül. A hatóanyag felszívódik, de a segédanyagok kijönnek. Ne nyúlkálj fel és ne piszkáld, majd kijön, nyugi nem fog bent maradni :)
2016. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Feloldódott egy része fel is szívódott, az csak a maradék.

Nekem is így volt, egy szétmállott kréta szerű anyag távozott.


Semmit nem kell csinálnod, krémmel még folytasd a kezelést. Utána használhatsz hüvelyflóra visszaállítót.

2016. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most megnyugodtam!

Koszonom a valaszokat!

Azt hittem "erontottam", valoban ilyen kretaszeru anyag.

2016. aug. 16. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!