Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képesek lennétek együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek együtt maradni a párotokkal ha kiderülne, hogy megölt egy csomó állatot már?

Figyelt kérdés
Van nekik cicájuk, és mikor születnek kis cicák, nem tarják meg hanem odavágják és megölik őket. Ezt ma tudtam meg, nagyon kiborított. :(
2015. márc. 23. 22:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
wtf
2015. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 RRR ***** válasza:

kissé letaglózva néznék ki a fejemből

de ezt így nem tudnám megválaszolni

2015. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

biztos, hogy nem

primitív és ostoba ember az ilyen :( :(

2015. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Jelentsd fel, ugyanis ez bűncselekmény!!
2015. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
42%

szerintem inkább így pusztuljon el szerencsétlen állat, mint hogy elhajtsák majd a háztól vagy egy papírdobozban kirakják éhen veszni... Szerintem gyors humánus fájdalommentes már ha a gazdi nem veszi a fáradságot h háziállatot sterilizáltassa...

Sajnos én is csináltam már ilyet, de mikor megtaláltam a macskánk kölykeit (ez egy másik alom volt később) és már nyitva volt a szemük nem volt szívem kerestem nekik gazdit, igaz eltartott egy darabig.

aztán jött az állatorvos és azóta nincs ilyen dolog...

2015. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
Aki ilyenre képes, annak az értékrendje nagyon-nagyon távol áll az enyémtől. Úgyhogy igen, abban a pillanatban repülne.
2015. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 opened paradise ***** válasza:
45%
Nem vennék neki kaját,azon a pénzen inkább ivartalaníttatnám a macskát,aztán őt is falhoz vágatnám.
2015. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
vidéken nőttem fel, ahol ez mindenütt általános volt 20 éve. nyilván nem ez a hobbija, nekem sem, de nem érdekel különösebben.
2015. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Imádom az állatokat, fontos nekem az állatvédelem, ez egy elvi kérdés, alapjaiban változtatna meg mindent.
2015. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Na azért tisztázzuk a különbségeket.


Kutya, macska leölése kizáró ok.


Csirke, disznó, egyéb haszonállat leölése viszont nálam nem.


Sőt a kutya, cica is elmegy ha távol-keletről származik.

2015. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!