Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszem van 2 hetente mi a...

Herpeszem van 2 hetente mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
2 hetente herpeszem van azelött körülbelül 3-4 havonta volt , kipróbáltam minden kenőcsöt , tablettát is , egy ideig szedtem fokhagymát , be is vállt de minen nap büdös volt a szám tőle , utána szedtem fokhagymakapszulát , egy ideig azis bevállt , de most vmiért 2 hetente kijön , ma vettem Lizin-C tablettát , állitólag hatásos , ha ez sem vállik be , olvastam homeopátiás kezelésről , amellyel álltiólag 90%os sikerrel kiüzték a herpeszt a szervezetből , de ez 45 ezerforint ... Ezért hagyom végső esetre.
2010. ápr. 20. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be semelyik kenőcs sem... Aztán kipróbáltam az Aloe Verát és az segített. Én a növényből törtem le egy kis darabot és azt tettem a herpeszre amikor csak eszembe jutott. De gondolom valami aloe verás kenőcs is sokat segíthet, nem muszáj megvenni a növényt.
2010. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedj multivitamin tablettát,vagy élesztőtablettát,tehát valamilyen komplex vitaminkészítményt,ami erősíti az immunrendszert és pihenj sokat,meg legyél sokat szabad levegőn ez mind erősít.A herpesz akkor jön elő,mikor legyengül az immunrendszer.Elég neki egy kis változás,túlfáradás is,és már kész a baj.

A citromfűtea is jó herpeszre,de arra csak külsőleg,lemosásra.

2010. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már másra gondolok , szerintem a szervezetembe van valami komolyabb gond , eszek gyümölcsöt , futok , levegőn vagyok eleget , mégis 1,5 hetente kijön
2010. ápr. 20. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
A herpesz az a vírus,amely megtalálható mindenkinek a szervezetében.Ha másnak a poharából iszol,akkor is előjöhet.Lehet,hogy neki nem látszik, hogy van herpesze, mégis van,csak neki nem látszik,de neked látszódni fog.Nem hiszem,hogy a szervezetedben lenne gond.Mint az első válaszoló is, én is az aloe verát ajánlom, mindenféle bajra jó :)
2010. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"olvastam homeopátiás kezelésről , amellyel álltiólag 90%os sikerrel kiüzték a herpeszt a szervezetből"

Hol? A homeopátia placebó. Ne fizess rá 45 rugót.

2011. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Őszintén nekem is volt 1 hete tartott 3 napig, mindig testápolóval(baba) kenegettem állandóan.


Hülyén hangzik de ez mindig bevált! ez van! :)

2011. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!