Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most valami influenza...

Van most valami influenza járvány?

Figyelt kérdés

Fájnak kicsit az izületeim, kissé lázas vagyok, meg volt egy kis hasmenésem is.

Tudom, hogy a betegség nincs évszakhoz kötve, de sosem voltam influenzás nyáron.

Van most valami járvány, vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?



2016. szept. 1. 18:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Nálatok produkál valaki hasonló tüneteket?
2016. szept. 1. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen van, nálunk mindenki elkapta (Bp.)

Nálam olyan volt a lefolyása, hogy 1. nap hasmenés, majd láz, torokfájás, köhögés.

Van akinél a hasmenés kimarad, vagy a torokfájás.

Nagyon gyors vírus, kb. 2-3 nap az egész.

A házidoki azt mondta, hogy nagyon sokan elkapják és könnyen fertőz, ami igaz is, mert nálunk egy egész baráti társaság kapta el.

2016. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És izületi fájdalom?
2016. szept. 1. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit volt az is, sőt még most is van. Ami mindenkinél ugyanaz volt, max. 38 fokos láz, torokfájás és, hogy csak pár napig tart. De ez nem influenza, csak valami vírus, vagy baci.
2016. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig én úgy tudtam hogy az izületi fájdalom + láz + torokfájás az influenza.
2016. szept. 1. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
házidoki mondta, hogy nem influenza járvány van, az télen szokott lenni, ez más járvány és hát csak két lehetőség van, vagy baktérium, vagy vírus.
2016. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!