Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az állandó köhögési ingert...

Az állandó köhögési ingert hogy lehet legyőzni? Néha úgy köhögök hogy majdnem hányok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van valamilyen gyulladásod, vagy fertőzésed, amiről nem is tudsz. Ha mégsem, akkor egyszerűen hozzászokott a nyálkahártyád a köhögéshez. Ezt úgy tudod legyőzni, ha próbálsz nem köhögni, vagy csak ritkán, és akkor talán elmúlik. Nekem komolyabb megfázás után van, hogy már rég jól vagyok, de még hetekig van "száraz" köhögésem. Sajnos nincs rá gyógyszer, csak amit írtam.
2008. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ez lehet szorongásos is,

és lehet allergia is (van olyan is, amire nem is gondolnál) figyeld mit ettél előtte (tej, vaj, liszt, felvágott, mogyoró ...)


láttam már mindkettőt

2008. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!