Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdekelne, hogy kinek hogy...

Érdekelne, hogy kinek hogy sikerült orvosi segítség nélkül legyőzni a bulimiát?

Figyelt kérdés
Én 170 cm és 61 kiló vagyok, nincs bűntudatom a bulimia miatt, annyira utálom magam. Tudom, tönkreteszem magam. Én nem megoldást kérek, csak tanácsokat.
2011. szept. 17. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát fokozatosan próbáld csökkenteni az "önkínzást". Egyél olyan helyen, ahol sokan vannak, hogy ne tudj kimenni wcre. Legyen akaraterőd, kitartásod. Ha biztosan eldöntötted, hogy nem akarod ezt az életmódot folytatni, az már egy jó jel. De amíg kételyeid támadnak, vissza fogsz esni.
2011. szept. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A bulimiánál orvosi segitségre van szükség. Ne szégyelld, ma már nagyon jó gyógyszerek vannak melyekkel pszichoterápia segítségével rendbehoznak. Fel a fejjel és sok szerencsét =)
2011. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült orvos nélkül, "csak" egy megértő férj kellett hozzá és vele 3 év... Ma, tiszta fejjel azt mondom, bár orvoshoz mentem volna és nem kínoztam volna magunkat.
2011. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De amíg a szégyen erősebb, mint az hogy felhagyjak vele úgysem tudok szólni senkinek. Meg a környezetem úgyis csak felszínesen azt látná, hogy hülye kis csitri jódolgában önpusztításba kezdett. A környezetem ebből semmit sem lát, normálisan viselkedem, de mikor egyedül vagyok nagyon magamba tudok zuhanni...tanulni is alig tudok....
2011. szept. 19. 22:58
 5/5 anonim válasza:
Enis ilyen gondban vagyok :(
2011. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!