Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rühességre tudnátok népi...

Rühességre tudnátok népi gyógymódokat írni?

Figyelt kérdés

Hallottam már a háztartási szappanról meg arról is, hogy sok fokhagymát kell enni.

Esetleg egyéb házi gyógymódokat írnátok?



2016. okt. 5. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Mi értelme kuruzsolni? Menj orvoshoz, bőrgyógyászhoz. Ráadásul a rühatka feertőz is, legalább másokra legyél tekintettel.
2016. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Persze,csak nem hasznãl.

Menj a bõrgyógyászhoz,fújd le az ágyad,rakd ki az ágynemüd.

2016. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Habár a bőrgyógyászok nagyrésze is kuruzsló, de egy próbát megér. Én sokáig viszkettem, tele voltam eckémás kiütésekkel stb és arra mondta rá a doki, hogy rühes vagyok, pedig nem érintkeztem rühes emberrel.

Lekezeltem magam amit ilyenkor adni szoktak(pl novascabin), de ugyanúgy folytatódott ez az egész és végül a sima gyógyszertári mosakodókenőcs és a cermor aquosus nevű krém mulasztotta el az akkor majdnem 3 hónapja tartó viszketésem.

2016. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Patikában kapható vény nélküli folyadék. Esetleg kipróbálhatod a kénport, amit felkensz a megfelelő területre és valamilyen fedőkötést alkalmazol, hogy ne törlődjön le.
2016. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első és második válaszolónak üzenném, hogy egyáltalán nem kuruzslásról van szó, 2szer is voltam bőrgyógyásznál, és krémeket is kaptam meg folyadékot, tisztában vagyok az egész fertőzéssel, azzal is, hogy átadódik, meg a fertőtlenítésekről.

Mi lenne ha a kérdésre próbálnátok koncentrálni, nem pedig belekötni az emberbe...

2016. okt. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!