Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a teendo ha a kullancs...

Mi a teendo ha a kullancs valoszinuleg meg csak maszik rajtam?

Figyelt kérdés

Nem talaltam ra semmi valaszt a neten ... az a kerdesem ha tudom hogy nem reg voltam erdobe es lehetseges hogy meg nem sikerult megcsipnie akkor mit tegyek? lefurodtem a ruhaimat beaztattam illetve mosogepbe tettem, hajamat vizzel leoblitettem... mit lehetne esetleg ellene tenni? Talaltam egy ket helyen kis barna valamit de nagyon kicsik, lehet csak bor hiba.

koszonom elore is


2016. okt. 5. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A kullancs nem barna, hanem fekete, és könnyű felismerni a jellegzetes pók-alakjáról.

Ha csak mászik rajtad, eltaposod és kész.

2016. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, a kullancs nem valami kis apró pötty, jól felismerhető rovar alakja van, ha látod mászni magadon, akkor megfogod és kinyírod.
2016. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kullancs nem mikroszkópikus méretű, hogy bőrhibának lehet nézni. Vannak szabad szemmel jól látható lábai, es mászni is tud.

Ha letusoltál, és a ruháid mosásban, akkor nincs több teendőd.

2016. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.


de ugy ertettem, hogy valoszinu hogy meg maszik rajta de nem latom...mit tudok igy tenni ellene?

2016. okt. 5. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor semmi teendőd nincs, nem valószínű, hogy ezek után mászik rajtad.
2016. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okes, koszonom:) nagyon beparaztam, de gondolom latszik is
2016. okt. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!