Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van jelen nálam ez a...

Miért van jelen nálam ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

16/f

Az ánuszomban érzem : nagyon nagyon erős szúrós/nyiláló fájdalom, már kb 5napja ez van és napi 5x is előfordul, ilyenkor az segít ha felállok vagy összeszorítom az izmokat.. Ez már 1éve is előfordult, de elmúlt.. Most megint fáj nagyon.. Igazából nem fáj általában de mikor fáj akkor nagyon, ez ahogy tegnap és ma is észrevettem ez bélgáz termelődésnél fordul elő (nem mindig) mivel a fájdalom után ha kieresztem a gázt már nem fáj, most kb 15mp-ig tartott és a párnába haraptam, hogy eltűrjem a fájdalmat.. Másnak van/volt hasonló problémája?

Esetleg ez lehet valami tünete annak, hogy fel vagyok fázva? (Mert nem tudom fel vagyok-e)



2016. okt. 9. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Aranyér? Bár ahhoz elég fiatal vagy még, de hát kivételek mindig vannak.
2016. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már elmúlt... 1 Hétig tartott ..
2016. okt. 14. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Prosztatadat vizsgaltasd ki.
2016. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!