Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy Reumatoid arthriti...

Lehet, hogy Reumatoid arthritisem vann?

Figyelt kérdés

24 eves nő vagyok. Kb 3 honapja hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset, mert nem birtam a hormonokat. Ra 1,5 honappal elkezdtek reggelente fajni az ujjizuleteim mindket kezemben: eleinte csak fajt picit az elso par behajlitasnal, ket het mulva pedig mar csak nehezen sikerult behajlitanom elsore-masodszorra reggelente es kb 5 perc kell mig bemelegszik es elmulik a fajdalom. A reuma faktorom normalis, nincs a csaladban autoimmun betegseg es a sullyedesem is jo lett (meg minden mas is) de tovabbi vizsgalatokra kuldtek (dns es pajzsmirigy vizsgalatok meg immunologia) most azoknak az eredmenyere varok. Nagyon felek hogy autoimmun betegsegem van es a magyar egeszsegugybek hala meg par honap biztos eltelik amig valaki mond valamit. Itt tud valaki valami biztatot mondani?

Elore is koszonom a hozzaszolasokat!



#fájdalom #reumatoid arthritis #ujjizulet #sokizulet
2016. szept. 24. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a köszvény kizárt, akkor vírusfertőzésre is lehet gyanakodni.
2016. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7 generaciora nyulik vissza.. ha eddig nem jutottal semmire jelentkezz be az irgalmas rendi korhazba.. ott rendesen kivizsgalnak.. en oda jarok az RA-mal kezelesre :)
2017. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!