Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cérnagiliszta ellen ez 100%osa...

Cérnagiliszta ellen ez 100%osan hatékony?

Figyelt kérdés

Egy ideje viszket a fenekem, ezért rendszeresen vizsgáltam a székletem, nem találtam ma benne semmit. Ma viszont több gilisztát is találtam.

2-3 hete puffadok, a hasam is néha görcsölt, allergiára gyanakodtam. De most kiderült minden.


Az a kérdésem, hogy szerintetek ez a kúra jó lesz a cérnagiliszták kiírtására?

Ma megettem egy teáskanálnyi erőspaprikát (vízzel lenyeltem pontosabban), megittam egy citrom levét reszelt gyömbérrel, pár korty tömény alkoholos italt (Vodka) és most jön a fokhagyma-maraton. Megpróbálok ma legalább egy harmad fejet megenni belőle.

Illetve ezeken felül a Vermoxos kezelést alkalmazom. Szerintetek ez biztos módszer? Illetve a peték is elpusztulnak?


2016. okt. 25. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem találtam eddig benne semmit
2016. okt. 25. 17:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem pusztulnak el ettől. A Vermox nem elpusztítja a férgeket,hanem kihajtja,akárcsak a fokhagyma. A többit teljesen feleslges volt megenned. És a Vermox már magában is elég a fertőzés kezelésére, viszont a kezelést célszerű megismételni kb. 2-3 hét múlva,mert a peték akkorra kerülhetnek vissza az emésztőszervekbe. Utána pedig jó megelőzés lehet,ha hetente 1x megeszel 1-2 fokhagymát.
2016. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Total feleslegesen szenvedteted magadat, a vermox nagyon jo gyogyszer, eleg onmagaban.
2016. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 napig kell szednem, napi 2x. Már kettőt vettem be (tegnap este és ma reggel). Mikorra halnak meg?
2016. okt. 26. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted? NEM HALNAK meg hanem a gyógyszer hatására "megszöknek" a beleidből és kikakálod őket.

És ahogy már írtam a kezelést meg kell ismételni 2-3 hét múlva,mert a peték addig életképesek és visszakerülnek a tápcsatornába és előlről indul a fertőzés. Sőt az egész családot célszerű egyszerre kezelni. De ha nem hiszed,nézz utána a neten: www.vital.hu › Betegségek › Fertőző betegségek

2016. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Vermox elpusztítja a cérnagilisztákat. A petéket viszont nem, ezért kell ismételni a kezelést kb. 10 nap múlva.
2016. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!