Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyenkor hogyan tovább?...

Ilyenkor hogyan tovább? Megállt a tudomány.

Figyelt kérdés
Kb. fél éve tartó makacs hüvelyi problémám van. Candidát tenyésztettek, több hónap szexmentes idő, több doboz készítmény, krémek, kúpok, tabletták-természetesen a férjemnek is. Nemrég vettük észre, hogy ha a férjem nem belém élvez, akkor semmi tünetem nincs, óvszer sem szükséges. A férjem ma volt urológusnál, aki esetleges chlamydiára kért tenyésztést. 3 éve szültem, akkor az én chlamídia szűrésem negatív lett.7 éve nem voltam más férfival. No, ilyenkor mi van és merre tovább?

2016. nov. 7. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre semerre. Meg kéne várni a tenyésztés eredményét.
2016. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat is hallottunk már, hogy sperma allergia.
2016. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Látom, ott van a kulcsszavak között a hűtlenség. De nincs olyan nemibetegség, ami CSAK nemi úton terjed. (Csúcs házasság lehet, ha egyből ez jut eszedbe...)
2016. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3! Ez azért nem igaz. A tripper csak szoros érintkezéssel fertőz, ami a szexuális aktuson(anális és orális szex is) kívül, szülés során fertőzheti a baba szemét. Sem csókkal,sem pohárral,sem kézfogássa,sem tüsszentéssel,sem WC-n,sem strandon nem terjed. De még csak nem steril eszközzel sem,mint pl. a HIV.
2016. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több ezren küzdenek évek, évtizedek óta reménytelenül a candidával, ezerféle gyógyszert, helyi kezelést, diétát végigszenvedve - semminem használ. Még a szexmentesség sem. A candida albicans a normál bélflóra része egyébként, és bizonyos esetekben el kezd terjedni egyéb helyekre (pl. hüvely). Sőt sokaknak ott is jelen van, de nem okoz tüneteket. Amit tudni kell, a hüvely normál kémhatása SAVAS (ezt nem szeretik a gombák), az ejakulátum viszont enyhén LÚGOS. Tehát a te saját, jelenlévő kis lakóid is szaporodásnak indulhatnak. Lehet, h nálad ez borít. Egyeztess az orvossal, de én így kapásból együttlét után tejsavas irrigálást illetve valamilyen baktériumflórát tartalmazó hüvelykapszulát, pl Gynophilust ajánlanék.
2016. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!