Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt jópár egyéjszakás kalando...

Volt jópár egyéjszakás kalandom az utóbbi időben és nemi beteg lettem valamelyik lánytól. Közben a barátnőmmel is szeretkeztem szerintetek szóljak neki hogy lehet hogy ő is beteg lett?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 01:19
1 2 3 4
 1/37 RRR ***** válasza:
95%

az lenne a legjobb

úgy is egyszerre kell kezelést kapnotok

és jó lenne nem elhúzni a kúrát

2016. nov. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
akkor gyanút foghatna. arra gondoltam hogy én elmegyek orvoshoz meggyógyíttatom magam, aztán amikor kijön rajta a betegség majd én tudom felelősségre vonni hogy vajon honnan szedte össze
2016. nov. 13. 01:27
 3/37 anonim válasza:
97%
Vagy tököt növesztesz és elmondod neki. Ha már ennyire gerinctelen vagy legalább az egészségével ne szórakozz.
2016. nov. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy gyökér a kérdező! Le merek fogadni hogy valami kis huszon pár éves gyerek pasi vagy! Ők viselkednek így! Minél hamarabb orvoshoz kéne mennie szegény lánynak ! Te meg el titkolod előle hogy megfertőzted és így nem adsz esélyt neki a gyógyulásra! Úgyis tudni fogja hogy tőled kapta el hiába is akarod rá fogni!
2016. nov. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%

Valamelyik válaszoló! A huszonéves férfiak nevében azért kikérem magamnak! De a kérdező persze ja, gyökér:D


Kedves Kérdező:

Férfi vagy? Ha igen, viselkedj is úgy!

Mégis hogy képzeled el azt, amikor felelősségre vonod a barátnődet, hogy mitől lett nemi beteg? Valószínűleg tudni fogja, hogy megcsalt-e vagy sem, tehát hiába játszod majd az eszed. Tudni fogja, hogy te hazudsz és ez nagyobb gáz lesz, mint a piros pöttyök a pöchödön.


Légy egy kicsit férfi! Tedd félre a szaros valamit, amit önbecsülésnek gúnyolsz és állj oda elé, mondd meg neki, hogy lehet, hogy beteg.


Egyébként, mint azt már írták, nemi betegséget párossával gyógyítják, vagyis behívják a barátnődet is, vagyis nem tudod eltitkolni előle. De ez mellékes...


Nem mondom, hogy legyél becsületes, vagy hogy legyen gerinced. Ezek nehéz dolgok, számodra mindenképp. De ha már akkora kan vagy, hogy nem csak pisilésre használod a farkad, egy pár perc erejéig próbálj férfi is lenni, ne csak tacskó.

2016. nov. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
Mint férfi mondom, hogy egy rohadt, gyáva, nyomorult kis görény vagy! Remélem lerohad a farkad!
2016. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 RRR ***** válasza:
100%
ne húzd az időt ,mert neked is rosszabb lesz,meg még a végén a barinődet meddővé teszed a nagy eszeddel szélsőséges esetben!!!
2016. nov. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
jó hát nem vele fogom leélni az életemet szóval....
2016. nov. 13. 01:54
 9/37 anonim ***** válasza:
97%

Remélem egyedül rohadsz meg és olyan bajt szedtél össze, amitől egy életre impotens leszel!

Gerinctelen féreg vagy, nem férfi!

2016. nov. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%

Visszataszító vagy, az a gerinctelen fajta. Úgy kell! Megkaptad!

Tisztességes kapcsolatban illene megjegyezni ha nemi beteg vagy. (amúgy nyilvános wc-ben, medencékben is el lehet kapni ha olyan)

Írnék pár aranyos mondatot, de inkább no comment.

Wtb gerinc @kérdező

2016. nov. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!