Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzodom az idosebb nok fele!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodom az idosebb nok fele! Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 eves fiatal ember vagyok,de tini korom ota rajottem ,h az idosebb nok sokkal jobban erdekelnek mint fiatalabb tarsaik.

Nem csak azert mert tapasztaltabbak,es megertobbek.

Hanem szeretem rajtuk latni a kort,plusz kilokat...ez mind vonzo szamomra.

Gondolok itt 30-50 eves nokre.

Volt aki azzal jott ,h nem vok normalis stb...Volt akinek tetszett ,es EN IS NEKI!

Tom hol a helyem es nem kezdenek ki idosebb novel komolyabb dologban,de nagyon tetszenek foleg mikor dolgom volt egy olyan novel.Vannak olyan idosebb nok akik fiatal koromra nem meltatnak arra ,h kapcsolatot letesitsenek velem,mivel nem gondolnak eleg erettnek,pedig ugy gondolom ,h 22 eves ember ,felnott ember,hiszek a generacios beli kulonbsegekben,de mint mondtam itt nem komoly dolgokrol van szo ,csak vonzalomrol!

Ne tessek ezert elitelni,lenezni engem.

Mindenki velemenyet meghallgatom,elsosorban a noket.

Es kivancsi lennek,h akinek tetszik a fiatalabb korosztaly,az indokolja meg ,h miert...es az is aki ellene van.

Fiatalabb,egykoruak velemenyere is kivancsi vok,bar nem hiszem ,h tudnanak ugy latni mint az idosebbek...ugy erzem ez valoban izles es kor kerdese. ☺



2016. okt. 29. 20:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
énis nyugi, már volt 14, nem lehet leállni.. a mostani egy vörös démon, olyan szintekre visszük egymást h nemis tudom leirni
2016. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 gyula1971 ***** válasza:
100%

Általános iskola 7-osztályban ketten haverommal szinte szerelmesek voltunk az osztályfőnökbe,aki 35-éves volt akkor.

Év végi kiránduláson megsirattuk elment más iskolába dolgozni.

2016. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
De fura... En meg utalom latni a testem hanyatlasat, a rancokat, a borom megereszkedeset, a szoptatas nyomait, mi lehet ezen vonzo? :( Ez maga az elmulas :( 35 vagyok, lesz ez rosszabb is :(
2016. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Szia kedves harmadik valaszolo.

Van akinek pont ez tetszik,h nem csak mentalisan tapasztalt az illeto ,de izles kerdesere is megy a jatek es amiket elmondtal ugyan ugy meglatszik az idovel is tapasztalt dolgok a testeden.

Egy csomo gyermekkori baratom megveti az idosebbeket,h nem szepek azert,amiert....az elet B oldala stb...

De vannak akik ezt szeretik.

Igaz belsoben a tisztelet az ember irant es a szepseg mullando,vagy egy kor a noben is ,h elvesziti a ferfi irant keltett szimpatiajat es mar nem lesz erdekelt a szemek miatt ,de az meg hatra van szerintem.

Jomagam 7 evnel idosebb novel nem kezdenek komoly kapcsot,de elvaras lenne a tisztelet ami abban lenne ,h megismerjem es bizalmat alakitsak vele ki.

Egyebkent ezek a kor beli kulonbsegek is relativak akar csak magarol ahogy a szepsegrol szol.Kinek mi....?

2016. okt. 30. 23:24
 5/36 anonim ***** válasza:
En vagyok a 35 eves valaszolo. Kivancsisagbol kerdezem, nem "gonoszkodni" akarok: a fiatal lanyokra, akik idosebb ferfiakhoz vonzodnak, azt mondjak, hogy apakomplexusuk van, nem volt jo a kapcsolatuk az apukajukkal. Ez nem ugyanaz pepitaban? Anyakomplexus?
2016. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Megint en, mondjuk az igaz, h a 30 feletti nok jobban elvezik a szexet, mint a huszonevesek, ezaltal jobb is veluk az agyban. Lehet, h ez is benne van. De akkor is fonnyadtabbak vagyunk, na.
2016. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
35 éves válaszoló, ne aggodalmaskodj, nagyon dögös, vonzó lehetsz.
2016. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Nem aggodalmaskodom, csak probalom megerteni, h egy huszonevesnek mi vonzo egy enyeszo testen, mikor jutna neki friss, feszes :)
2016. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

"mint mondtam itt nem komoly dolgokrol van szo"


ez azt jelenti, hogy csak szexkapcsolatot alakítanál ki, vagy azt, hogy csak ábránd marad bármilyen viszony?


a barátom egyébként fiatalabb nálad, én pedig abba a kategóriába tartozom, amit betájoltál.

2016. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
35évesen ezt az enyészőt ugye nem gondolod komolyan?:)
2016. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!