Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt jópár egyéjszakás kalando...

Volt jópár egyéjszakás kalandom az utóbbi időben és nemi beteg lettem valamelyik lánytól. Közben a barátnőmmel is szeretkeztem szerintetek szóljak neki hogy lehet hogy ő is beteg lett?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 01:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
#30 Igen, és egyfolytában zümmög. Honnan tudtad? Ki tudnád venni?
2016. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
42%
Talán. De nem az én dolgom, hanem a tiéd. Menj pszichológushoz, az segíthet feloldani/feldolgozni a nőkkel kapcsolatos sértettségeidet.
2016. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
#32 Jártam egyhez, de már nem mehetek, mert már bezárták az őrültek házába. Előtte volt egy másik, de ő bekattant, és egy idő után, már bogárnak hitte magát, és egyfolytában csak zünnögött.
2016. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg, csak férfibetegséged lehet.

És leszárad a tököd. Ha már ilyen ösztönállat vagy...kutáyából is csak a legkorcsabb keverékhez tudnálak hasonlítani.

Leköpnélek, de sajnálom rád a nyálam.

2016. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
17%
Gondolj arra, hogy ami neked egy antibiotikum kúra és kész, az neki örök életére meddőséget okozhat. Ennek NE tedd ki kérlek szépen. Ne mondd, hogy hány egyéjszakás kalandod volt, elég egyet elmondani, hogy leitattak a haverok és egy lány lepippantott de nem is emlékszel rá. Így is el lehet kapni dolgokat és kész.
2016. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
De szar alak lehetsz utolsó. Milyen kitérő duma ez. Gerinctelen faszok vagytok. Ha volt bátorsága megtenni, legyen bevallani is.
2016. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Gerinctelen féreg vagy kérdező! Barátnőd van és elmész 1-1 éjszakára b*szni másokkal, elkapsz vmit, megfertőzöd a bnődet és még neked áll feljebb?! Inkább mondd el neki az igazságot, ha már félrek*rni volt bátorságod vagy talán gerinctelen vagy? Undorítóak az ilyenek...
2017. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!