Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Intim fertőzés, a doki szerint...

Intim fertőzés, a doki szerint a pertnert nem kell kezelni - ez normális?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, van egy párom. Bizonyos tünetek miatt a nőgyógyász bakteriális fertőzést állapított meg és 2 gyógyszert is felírt nekem. Kérdeztem, hogy a partnert egyidejűleg nem kellene-e kezelni, de annyit mondott: ha nincs panasza, akkor nem, csak az én kezelésem befejezéséig tartózkodjunk az együttlétektől.

Én ezt nem értem. Minden orvos azt szajkózza, hogy attól még, hogy egy férfinek nincs panasza, rajta is ott lehet a fertőzés. Most nyugodjak bele abba, hogy talán halál feleslegesen fizettem ki a gyógyszereket, szedek végig 2 féle antibiotikumot, mert amint meggyógyultam, rögtön vissza is kapom a páromtól a fertőzést??



2016. nov. 17. 11:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásért..
2016. nov. 17. 11:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Visszakaphatod.
2016. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem keressetek meg sürgösen egy másik orvost, mert egyrészt ha nem kezelik a párodat, akkor visszafertöz, másrészt meg ez az orvos nem ért a szakmájához!
2016. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvos megállapította, hogy ez a fertőzés nem a férjedtől ered. Most akkor mi a nem világos? A saját székletedből is beletörölhettél. Ilyent egy orvos felismer. Bírom az ilyen tanácsokat is. Menj másik orvoshoz! És ha az is azt mondja, újabb anti gyógyszerekkel? Akkor mész a harmadikhoz? Ez pont olyan, mint itt a gyakorin is. Ha nem azt a választ írod, amit a kérdező sugall, akkor hülye vagy, és lepontoz.
2016. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mi bajod van..? Semmit nem akartam sugallni a kerdesemmel, kerek perec leirtam ami tortent es amit en gondolok, szerintem elegge jogosan, aztan pedig kertem a tanacsokat. En lennek a legboldogabb, ha csak olyan valaszok erkeznenek, hogy "ne aggodj, ujabban ezek mar olyan gyogyszerek, ami melle nem kell kezelni a tunetmentes partnert", vagy kimutattak a legujabb vizsgalatok, hogy eleg csak az egyik felet kezelni, vagy tudomisen.

Eszre vehetned azt is, hogy te, aki lepontozos kerdezokrol frocsogsz, egyben az egyetlen ember vagy az itt irok kozul, aki ilyen "lepontozo" szemelyiseg... Tipikusan az a forma vagy, aki unalmaban felnez neha a gyakorikerdesekre, es leolt par kerdest/valaszt, mert valami perverz okbol ettol erzed jobban magad..

2016. nov. 23. 21:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, es egyben a legkevesbe hasznos valaszokat is adod, az 53%-odbol itelve..
2016. nov. 23. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Ugye most már könnyebb neked?
2016. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!