Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak akkor ha megfogt...

Mit csináljak akkor ha megfogtam egy férges kiscicát?

Figyelt kérdés
Amikor mentem hazafelé találtam az útfélen egy kiscicát és nagyon nyávogott szegény, úgyhogy felvettem, amikor már a karomban volt éreztem, hogy nagyon reszket és egyre jobban nyávogott, úgyhogy elvittem az egyik barátomhoz, mert én nem tudtam hazavinni és akkor láttam hogy a végbeléből valami nagyon undorító sárga dolog szivárog és valami ki is pottyant belőle. A lényeg az hogy végig az ölemben tartottam és meg is szagoltam úgyhogy az orrom nem tudom mennyire ért hozzá vagy sem. Egyébként a kezemen nem volt semmi szennyeződés utána. Mikor haza értem megmostam a kezem aztán lefertőtlenítettem, sőt még az orromat és a számat is, de nem tudom igazából hogy most mit tegyek.

2016. nov. 25. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennel tobbet nem tudsz, es nem is kell. A kormod aljan tisztitsd ki alaposan. Igazabol ha elkaptad, akkor ugyis eszre veszed es nem valami nagy problema. Egy szem gyogyszer megoldja a problemat.
2016. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ.
2016. nov. 26. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!