Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Soha nem szabadulok meg a...

Soha nem szabadulok meg a CANDIDÁ-tól és lesz normális életem?

Figyelt kérdés

Már fogalmam sincs mit tegyek, 1 éve szenvedek ettől a gombától semmi kúp,kenőcs,krém nem használ..

Próbáltam már Gapefuit cseppet, Candida Cleanse,Diétát de semmit se javult és már nem tudom hogyan tovább..Nem élek nemi életet se már 1 éve hiszen akkor amikor picit tünetmentes voltam FÁJDALMAS vol, egyszerűen nem tudom már elképzelni, hogy normális életem lesz és valaha tudom majd élvezni a sexet...Egész nap csak sirok,hogy miért kell igy legyek???


Valaki tudna mondani valami HATÁSOSat..Mellesleg jövőhéten megyek urológushoz,mert nagyon csip,ég a hüvelyem pisiléskor is, ő tud segiteni ebben??(mert már őszintén vagy 5 nőgyógyásznál voltam de semmi)



2016. nov. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erősebb gombaellenes szer talán hatásos lehet, orális gyógyszerre gondolok itt, amit kiegészíthet a helyi kezelés. De ezt mindenképpen orvos kell felírja. Egyes tanulmányok szerint, nem csak a gomba pusztítására kellene koncentrálni, hanem a hüvely természetes flórájának visszaállítására is. Mivel ha a hüvelyflóra egészséges, automatikusan kivédi a gomba fertőzéseket.

Ebben az esetben is csak az orvos segíthet.

2016. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ugyanebben a helyzetben voltam, mint te!

Mindent kipróbáltam, gyógynövényes cuccokat is, minden félét! Mycosyt gyógyszert kaptál mar?

2016. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem,nem is hallottam róla..használ neked?


Te most tünetmentes vagy?

2016. nov. 12. 11:59
 4/8 bouncerfighter válasza:
0%

"A SZERVEZET AKKOR NEM MUKODIK JOL HA VALAMI HIANYZIK"


SZIA! FIGYELEM! 3 EVET VETT EL AZ ELETEMBOL ES MEGTALALTAM A MEGOLDAST!!!!

Meg a dietaval sem kell b*ziskodni annyira.

Na az a lenyeg hogy az egesznek az az alapja hogy a belflora megbomlik. Es ezt csak ugy tudod helyreallitani ha elkezded olni is a gombat. Erre a legkomolyabb dolog a B7 vitamin masneven BIOTIN. Olyan feher volt az utobbi evekben a nyelvem hogy rendesen szegyeltem. Aztan ratalaltam a BIOTINRA es ugy kepzeld el hogy bevettem es par orara ra elkezdett feloldodni a nyelvemen a feher reteg es le lehetett kaparni. VITAKING cegnek van egy 900 mcgos 100 dbos tablettaja azt vedd meg. 2000 ft korul van. Es abbol nyomj be napi 10 szemet legalabb szetosztva 2-3 alkalomra. Meg fogod latni hogy azonnal jobban fogod erezni magad tole. Az a gaz hogy a biotint a belflorad gyartja a beleidben es ha a sok szar kajatol amit megzabalsz kiirtodik a belflorad akkor elszaporodik a rettgett candida. De amugy igazabol ugy vagyok mar vele hogy ez a candida dolog nem feltetlen olyan gazos mint ahogy leirjak, en inkabb rossz emesztesnek mondanam. L KARNITIN aminosavat vehetsz meg hozza mert azzal dolgozik egyutt. Es a dietat meg greppfrutmagg*cit felejtsd el mert idopazarlas semmit nem er. Na es ha mar szeded egy par napja a biotint akkor kezdheted utana nyomatni a probiotikumokat, cinket!!!, tobbi asvanyi anyagot. HIGYJ NEKEM! MINDEN JOT!

2016. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bouncerfighter válasza:
ES MIUTAN MEGGYOGYULTAL HIRDETSD AZ IGET! :)
2016. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Igen, tünetmentes vagyok!

2016. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kérdésed van, írj nyugodtan :)
2016. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Napi 10 szem? Nem sok az egy kicsit? Napi 1 szem javasolt, az is 1800°-ot jelent. Az L-karnitin hogyan segíti a hatását? Hogyan találtál rá erre a gyógymódra. Én is már több mindent kipróbáltam , de erről még nem hallottam.
2016. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!