Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Genitalis herpesz. Menstruacio?

Genitalis herpesz. Menstruacio?

Figyelt kérdés
Nemi herpeszem van, es attol felek, ha ez szepen elmulik, ugyanolyan lesz-e a parommal az egyuttlet vagy.. en ugy felek.. Meg amikor kijott ez rajtam, pont akkor lettem beteg, azaz menstrualtam. De nem olyan volt, mint egy rendes menstruacio.. Hamar el is mult.. Lehet, hogy a fertozestol? Es meg az, hogy esetleg, ha szeretnenk gyereket akkor egeszseges lesz?mert ugye hordozni fogom ezt a fertozest es barmikor kiujulhat :(
2016. dec. 10. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A herpes nem befolyásolja a menstruációt, sem a hosszát,sem a vérzés erősségét. Ha elmúlik a herpesed semmit nem fogsz utána észervenni,ugyanolyan lesz,mint előtte volt. Szülésénél gondot jelenthet a herpes,de ha éppen a szülés idején van herpes a nemiszerveden,akkor éppen azért,nehogy a baba fertőződjön,császármetszést szoktak végezni.
2016. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!