Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja köhögöm, ambroxol-q val kezdtem aztán mostan eljutottam addig, hogy elfogyott egy doboz augmentin duo, fél doboz theospirex meg valami amit 3 napig kellett szedni( nevét nem tudom hirtelen). Nagen kapok levegőt, ha rámjön a köhögés. Inkább roham szerüen de szimplán is köhögöm. Hagyma teát , c vitamint , nyers hagymát , pezsgőtablettát is szedtem már. Néha szakad fel egy kevés inkább átlátszó cucc. Allergia vagy mi lehet? 21/f
2010. máj. 2. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Fulladás? Láz? Fogyás? Cigi? Vér a köpetben?
2010. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fulladok elég rendesen, nem fogyókúrázom, cigizni kb 2 hete szivtam el 5-7 szálat buliban. Vért nem észleltem a köpetben...
2010. máj. 2. 00:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt fogyott el az augmentin? :)
2010. máj. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy :), napi 2 szer 1 db de kb 5 napja abbahagytam felénél mert jobban voltam most még 2 db van belőle
2010. máj. 2. 01:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy hiba volt abbahagyni, antibiotikumot végig kell szedni, máskülönben a javulás után visszatérhetnek a panaszok.


Menj újra orvoshoz, ha úgy látja, megint ír antibiotikumot, amit jó lenne tényleg az utasítás szerint végigszedni :)

2010. máj. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért célszerű végig szedni a szert mert ha nem szeded végig visszamaradnak bacik amiből újra kiteljesedik a fertőzés, és ez már lehet hogy ellenáll a korábbi ab-nak és akkor erősebbet kell felírni rá. Az meg neked lesz drágább.
2010. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Be kellett mennem most értem haza kórházból. Végig kell szedni az antibiotikumot, nem kellett volna abbahagyni. Remélhetőleg rendbe hoz az antibiotikum.
2010. máj. 2. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!