Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam tőle a HIV vírust?

Elkaphattam tőle a HIV vírust?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve volt egy kissebb összejövetel, ahol páran beitókáztunk, és az egyik lányt (aki mellesleg nagyon jó barátom...) megujjaztam. Ez idáig rendben is lenne, de a lánynak ezelőtt fél évvel volt egy futó kapcsolata (egy néger sráccal, aki sokáig dél-amerikában élt, ha jól emlékszem) ahol egyszer nem védekeztek. Nekem azon az ujjamon, amit éppen akkor használtam, volt egy kb. 3-4 napos (lehet több, de kevesebb tuti nem) kis vágás.

A lányt próbáltam rávenni, hogy menjen el orvoshoz (még az incidens előtt), de végül elmaradt ez az egész. Na most a kérdés: az is kérdéses, hogy ő fertőzött-e, és ha igen, akkor én egy ilyen kis sebbel (nem nyílt seb volt, már erősen gyógyuló félben volt) elkaphattam tőle?


A válaszokat előre is köszi...


2010. máj. 2. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a lány fertőzött volt,akkor neked is van okod aggódni.de a srác származásától függetlenül nem feltétlenül kell,hogy HIV-es legyen.az egy dolog,hogy sajnos olyan körülmények között...

mindenképp vizsgáltassátok meg magatokat!nagyon fontos!és persze továbbiakban mi a tanulság??remélem már tudod

2010. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már nem mostanában volt akkor ez a történet, egy teszt segíteni fog, hogy megtudd a választ.
2010. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak azért írom, hogy menj el egy anonim AIDS szűrésre, mert mi itt mondhatunk bármit... És lehet, hogy épp az ellenkezője van.
2010. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annak extrém kicsi így az esélye, hogy te megfertőződtél, de nem 0%, így marad a teszt.

Amúgy a lánykának mindenképp el kellene mennie, mert hazánkban fekete bevándorlók a fő HIV-terjesztők! (Mindenféle rasszista felhangtól mentesen írom ezt).

2010. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!