Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 hete tartó hasmenés és...

2 hete tartó hasmenés és nátha? Egyáltalán nem vagyok jobban.

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már?...
2016. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2 hete mikor kezdődött.
2016. dec. 19. 19:43
 3/15 A kérdező kommentje:

Segítsetek légyszi, mert nagyon kétségbe vagyok esve! Ma megint 4-szer volt hasmenésem!

A nátha miatt is ramatyul vagyok! Hőemelkedés, torokfájás. Tanulni nem tudok így és nagyon bánt.

A szüleim is idegesek rám, hogy ennyire beteg vagyok, de nem segítenek semmit.

2016. dec. 19. 23:51
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
És az elmúlt két hétben nem jutott eszedbe visszamenni az orvoshoz? Nem normális, hogy két hete tart a náthád, az pedig, hogy hasmenésed van ilyen régóta, még inkább problémás, mert akár életveszélyes is lehet (hiszen nem marad meg benned a tápanyag). Azonnal húzz vissza az orvoshoz!!!
2016. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 solartechnik válasza:

Valószínű, hogy az influenza rá ment az emésztő rendszeredre. Erre hatásos gyógyír az L-aszkorbinsav(C vitamin) influenza esetén napi 15.000 mg

Ezt a mennyiséget 4 felé elosztva kell bevenni, mert gyorsan kiürül a szervezetből.

A C vitamin szinte mindent gyógyít.

Néz utána a neten, fórumokon.

Ha túléled:) akkor is igyad, napi 3000-5000 mg. Nem tudod túladagolni, mert kipisiled a felesleget.

1 99.9%-os kg 2300-2400 Ft.

Jobbulást.

2016. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 solartechnik válasza:
javítás: 1 kg 99.9%-os.
2016. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Először is mutass ilyen tanulmányt...a c vitamin anti-oxidàns és a kollagén kepződésben segìt....és tùl lehet adagolni, ha nem iszol rà elég vizet...(a vesén keresztül kell távoznia ès, ha besűrűsödik, akkor azt a veséid bánják)

Ettől még igaz, hogy jò, ha szeded, főleg, hogy most minden átmegy rajtad, de pont ugyanìgy minden egyébb vitamint is...esetleg széntablettát, meg elektrolit-port javasolnék...És ORVOST!!

2016. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél, és szedjed:


[link]


A C vitamin nagy mennyiségben pont hasmenést okozhat, úgyhogy azt a marhaságot felejts el.


Echinacea a világ legjobb teája, azt igyál.

2016. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 solartechnik válasza:

Dr. Szent-Györgyi Albert professzor által mondottak és leírtakkal szemben, a mai napig hitelt érdemlően még sem gyógyszer kutatók, sem pedig laboratóriumok nem tudták megcáfolni a C-vitamin hatását, s a professzor által javallott napi mennyiségét.

Ellenben rengeteg praktizáló orvos javasolja a C-vitamin nagy adagban való szedését vírusos időszakban, s folyamatos fogyasztását az év többi napján. Persze itt nem beszélünk a gyógyszergyár lobbiról. :). Nem véletlen, hogy a gyógyszertárakban csak minimálismennyiségben lehet L- aszkorbinsavat ( E300) venni.

a C vitamin fogyasztása komolyan visszaveti a gyógyszer vásárlásokat, mert az emberek egészségesebbek és ellenállóbbak lesznek a betegségekkel szemben.

Érdemes olvasni a munkásságáról és életrajzáról, felfedeséseiről.


Való igaz, hogy nagy adagban hasmenést okoz, de minden szervezetnek más a „nagy adag”

15-20.000 mg javallott komoly vírusos, bakteriális fertőzés és tumor esetén a professzor szerint.

A mások által javasolt napi 500-1000 mg a hozzá nem értőktől van, akik közül sokan valaki érdekéből terjesztenek fals információkat.

Természetesen mindenki saját tapasztalata szerint tudja beállítani a napi maximális adagját.

Rengeteg gyógyhatású növény létezik, mint a fent javasolt tea, vagy a cannabis virágolaj és még sok más, amit táplálék kiegészítő termékként lehet forgalmazni.

Ennek ellenére jobb hatásfokkal gyógyít, mint a méregdrága gyógyszerkészítmények.

Évek óta foglalkozom az alternatív gyógymódokkal, gyógynövényekkel, s saját tapasztatból írok.

Persze nem kötelező az általam leírtakat figyelembe venni, hiszen mindenkinek van házi orvosa, aki felírja a szintetikus „gyógyszereket”.

Mivel az emberi szervezet nem szintetikus anyagokból épül fel ezért a természetes anyagokból készült készítmények sokkal nagyobb hatásfokkal tudják a szervezetet gyógyítani, rendbe tenni.

2016. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szedek C vitamint és másik vitamint is, de nem igazán akarok meggyógyulni. Állandó hidegrázás, hasfájás, hőemelkedés - láz, gyengeség, szédülés, köhögés, torokfájás. Sokat próbáltam aludni is és pihenni, de semmi.

A 10.000 mg c vitamintól már hasmenésem lett, de 3-5000 simán belefér elosztva napközben, így nem lett tőle semmi bajom.

Meg akartam úszni az orvost, mert úgysem tud újat mondani, de most nem tudom mit csináljak.

2016. dec. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!