Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért megy még a hasam?

Miért megy még a hasam?

Figyelt kérdés
Szombat este ment a hasam, hánytam, és gorcsolt a gyomrom hajnalig. Vasárnap egész nap pihentem, és probiutikumot ittam, meg diétáztam. Hétfőn semmi bajom már, csak görcsöl a gyomrom, kedden szintúgy, bár ekkor reggel ment egyszer a hasam. Aztán kedd estétől hajnalig ismét ment a hasam, ugyanúgy vizesen, mint szombaton. Arra gondoltam, mivel görcsölt a hasam valószínűleg még bennem volt a vírus és az jött ki. Szerdán már Smectát ittam, sőt kedden reggeltől széntablettát ettem. Szerdán megint egész nap pihi, diéta. Tegnap már egészen jól éreztem magam, de még mindig diétéztam, meg Smecta, probiutikum. Aztán ma hajnalban arra keltem, hogy wcznem kell, mentem is, nem ment a hasam, de azért nem is az a normális volt, aztán 6 órakor ismét felkeltem, de ekkor már ment a hasam, nem teljesen vizesen, csak híg. Most pefig várok, hogy lesz e folytatás, viszont már szerda óta nem fáj a hasam. Már vettem be egy probiutikumot, kédőbb pedig Smectát fogok. Szerintetek mi a gond? Még mindig a vírus? Ha nem múlik, akkor szerintem megyek ügyeletre. Eddig azért nem mentem, mert 2 éve beteg voltam, ugyanezeket mondta el az orvos, és írta fel, és ott kell ülni 4 órát. Köszönöm.
2016. dec. 23. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy a bélbolyhok és a normál bélflóra rendbejöjjön több nap kell. Azok mellé amiket szedsz,vegyél Hidrasecet. Az visszaszívja a vizet a belekből és így keményíti a székletet.
2016. dec. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Széntabletta.
2016. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!