Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bevettem 14 Cetebe tablettát....

Bevettem 14 Cetebe tablettát. Hasmenés?

Figyelt kérdés
Ugy ereztem hogy beteg leszek, igy bevettem 14 Cetebe tablettat, ez 7000 mg, Szent-Gyorgyi elvileg 8 ezret ajanlott betegseg esetere. A betegsegerzetem teljesseggel elmult! azonban elkezdett menni a hasam. Ez normalis lehet?

2017. jan. 6. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális persze egy ilyen mennyiségű C vitamin lemarja a bélnyárkahártyádat! Több úgy sem szívódik fel, mint amennyire szüksége van a szervezetednek. 7000 mg biztos hogy rengeteg. 1000, max 2000 mg elég.
2017. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha természetes formában vitted volna be, valószínűleg nem lett volna belőle hasmenés. Giga mennyiségű narancs, grapefruit, kiwi, paprika stb.

Én, ha azt érzem, h. beteg leszek, akkor max. 3-4000 mg veszek be - folyamatosan a nap folyamán, különböző étkezések után. Rá mindig nem túl hideg, szénsavmentes vizet iszom.

2017. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Részletekben kellett volna bevenni, elosztva a nap folyamán, akkor nem lesz tőle hasmenésed.
2017. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hülyéje 😂
2017. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!