Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hiv fertőzes tünete lehet ez?

Hiv fertőzes tünete lehet ez?

Figyelt kérdés

2016 oktobereben azaz 4 honapja volt egyszeri dolog egy lannyal.most 1 hete jott elo ilyen megfazasos betegseg , nyirokcsomom megdagadt torkom is laz is volt 39 fokik felment. Most meg ilyen csallanszeru kiutesek jottek elo rajtam. Nagyon felek hogy az amire gondolok.

F/20


2017. jan. 15. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez bizony HIV. Hogy többet tudj meg a dologról, azt ajánlom nézd meg a South Park - Jared HÍV-e című epizódját.
2017. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled.
2017. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy légúti fertőzés tünete, a csalánszerű kiütések pedig lehetnek a gyógyszertől,amit szedtél, szedsz. Miket veszel be?
2017. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb csináltass egy AIDS tesztet (akár az anonim AIDS tanácsadón keresztül), utána ráérsz kétségbe esni. Ilyen téli/koratavaszi időben sokféle kiütéses vírusfertőzés lehetséges (rubeola és más).
2017. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az van hogy mult heten kezdodott ez. Faztam remegtem kozerzetem is rossz volt. lefekudtem aludni reggelre jobb volt.torkom ugyan ugy fajt mint most nyeleskor csipett. 850 mg os antibiotikumot irt fel amit nem szedtem vegig mivel elmult a hetnek a vegere_(rajottem mar hogy ez hulyseg volt).

Meg szombati nap buliba is tudtam menni. Ezen a heten kezdodott ez ujra csak most ugye ez a kiuteses dologgal. Gondolkodtunk hogy okozhatta e a gyomber mez citrom kombinacio amit elotte beszedtem de nem tudom.

2017. jan. 15. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagy butaságot csináltál vele,hogy abbahagytad, bár lehet,hogy nálad most véletlenül ez éppen jól jött. Ha 875 mg-os gyógyszert kazál akkor az penicillin készítmény, (Aktil,Augmentin?)lehet,ami gyakori allergizáló szer és sokszor a gyógyszer befejezése után néhány nappal okoz csalánkiütést. Ez magában is elég a tüneteidhez, nem kell rögtön AIDS-re gondolni! Viszont mindenképpen menj vissza az orvoshoz és mondd el neki,hogy nem javultál és a kiütéseidet is!
2017. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Irtam utolso valaszolo.
2017. jan. 15. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább influenzának tűnik.
2017. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!