Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulaköves vagyok évek óta,...

Mandulaköves vagyok évek óta, nagy probléma ha addig nyomom amíg nem ürül ki a "heg" amiben felhalmozódtak a "kövek"?

Figyelt kérdés
Nem próbáltam eddig, de most addig nyomtam meg húzgáltam a pálcikát amíg feltárult egy kráter kb. ami tele volt. Nyomtam körülötte és csak jött csak jött..kb egy kis kanál mennyiségnyi adag. Nem vérzett a helye meg semmi..csak ha máskor is ilyen van ezt szabad csinálni vagy inkább ártok vele mint segítek? (Amúgy sosincs gyulladásban egyik mandulám sem. Legalábbis nem érezhető formában.) A nyelven lepedékes hátul midig (sárga bevonat) , holott nem nagyon eszek iszok sárga dolgokat.

2017. jan. 22. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál már voltál?
2017. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Feleslegesnek találom mivel minden alkalommal megnézte ; "kicsit vérbő a torok" ennyi a diagnózis általában.
2017. jan. 22. 01:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell orvost váltani.
2017. jan. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is voltak mandulakövek,hetenként kellett kinyomkodni.Elkezdtem kamillávai öblögetni amikor csak tudtam,és nagyon lassan de megszünt.Már 1 éve nincsenek mandulakövek a torkomban.Többször voltam gégészeten miatta,de a diagnózis nálam is "vérbő garat" volt.A nyelvem hátul most is lepedékes,de a torkom rendban van.Most ilyen:

[link]

Mutass te is képet a torkodról,manduláidról.

2017. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tessék.

[link]

[link]

[link]

2017. jan. 22. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Néztem a képeket,hát igen...a te naelved is lepedékes hátul,mint nekem.Mandulaköveket nem látok,de a te uvulád is elég nagy.Nem zavar?Az enyém is hosszú,vastag,rálóg a nyelvemre és van amikor iritálja.A manduláidat érdemes lenne kivetetni,szerintem.Hány éves vagy?Fiú v.lány?
2017. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Fiú. Igazából nem zavar meg fáj meg nem gyulladt.. csak ha érzem hogy megint van kb bárhogy de kiszedem. Te lány vagy fiú vagy és hány éves? :)
2017. jan. 22. 14:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak a nyelvcsap mögött lepedékes meg csúnya. :)
2017. jan. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!