Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor múlik már el a torokgyul...

Mikor múlik már el a torokgyulladásom?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek a gyógyulásért, immunrendszeremet is erősítem C- és D-vitaminnal, torkomra jó sok Dorithricint elszopogattam már néhány nap alatt és kb. semmit nem javul. Langyos sós vízzel való gargalizálást is próbáltam párszor mert azt olvastam hogy az tök hatásos, aztán semmit se ért. Mit tegyek még annak érdekében hogy elmúljon? Komolyabb antibiotikum kéne már?
2017. febr. 5. 09:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Múlthét kedd óta tart, eleinte hőemelkedés is volt hozzá, mostmár az nem nagyon van
2017. febr. 5. 09:24
 2/4 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem mentem el vele még
2017. febr. 5. 09:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg még talán gyengébb nátha van hozzá, ami főleg ébredéskor kellemetlen csak, nappal nem annyira
2017. febr. 5. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz.

Nekem is ilyen volt múltkor. Kiderült, hogy gennyes torokgyulladásom van, amire nem elég a házipatika, meg a vény nélkül kapható szerek. Antibiotikumot kaptam és vényes gyulladáscsökkentőt. Pár nap alatt rendbe is jöttem.

2017. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!